Serwis mechaniczny

Godziny otwarcia

  • Pon-Pt7:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 15:00
X

Nowe niższe ceny na oryginalne części zamienne.

Szczegóły pod adresem: http://www.mitsubishi.pl/strona/408

X

Sprawdzenie przed zakupem.

Kupując używany samochód warto oddać go specjalistom do sprawdzenia tak aby ograniczyć do minimum ryzyko zakupu samochodu po kolizji lub uszkodzonego mechanicznie.

X

Fabryczne instalacje LPG w Hyundaiach.

Co roku lub co 15 tys. km należy pamiętać o wykonaniu przeglądu instalacji gazowej w twoim Hyundaiu, co zapewni bezawaryjną i bezpieczną pracę tego układu oraz utrzymanie gwarancji na instalacje LPG.

X

Sprawdzenie geometrii zawieszenia.

Krawężniki i dziury w naszych drogach mogą zmienić ustawienie geometrii zawieszenia, samochód zaczyna ściągać, więc staje się niebezpieczny w prowadzeniu. Powoduje to też przyspieszone zużycie opon (dodatkowe koszty). Raz w roku sprawdź geometrię zawieszenia, a będziesz spał spokojnie, a cena jest wyjątkowo dobra.

X

Dezynfekcja klimatyzacji.

Przez zimę większość z nas nie używa klimatyzacji, przez co szybko tworzy się w niej doskonałe środowisko do rozwoju grzybów i bakterii. Potem włączamy klimatyzację i zaczynamy nimi oddychać co jest dla nas bardzo niebezpieczne.

Co najmniej raz w roku trzeba zdezynfekować klimatyzację aby kierowca i jego pasażerowie (często dzieci) były bezpieczne.

Do Państwa dyspozycji posiadamy 14 stanowisk serwisowych, co znacznie skraca czas oczekiwania na usługę.

Laserowy pomiar geometrii pojazdu firmy Hunter pozwala precyzyjnie ustawić wszystkie kąty zawieszenia pojazdu.

Obsługiwane pojazdy przejeżdżają przez ścieżkę diagnostyczną firmy Beissbarth, która pozwala ocenić stopień zużycia układu jezdnego i hamulcowego.

Oferta promocyjna
X

Oferta promocyjna

Jesień zima 2014

  • promocyjne ceny czujników parkowania
  • promocyjne ceny dywaników gumowych i welurowych
  • przegląd przed zimą za 99 zł
  • bezpłatne sprawdzenie hamulców podczas sezonowej wymiany opon/kół
  • samochód zastępczy na czas przeglądu od 50 zł

Zapraszamy do AutoGT autoryzowanego serwisu Mitsubishi i Hyundai

 Witam serdecznie w serwisie AutoGT , w którym oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów marki Mitsubishi I Hyundai
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć doskonały zespół doradców i mechaników zapewniają profesjonalną obsługę i naprawę Państwa samochodów. Tak wysoki standard jest możliwy tylko dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom , którzy pracują na najwyższej klasy sprzęcie.  

Z poważaniem
Cezary Marciniak
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Umów się na wizytę w serwisie
Sprawdź czy Twoje auto podlega akcji serwisowej

Osoby kontaktowe

Wszystkie działy AutoGT

Dysponujemy 14 stanowiskami serwisowymi. Oferujemy oryginalne części zamienne. Serwis mechaniczny Warszawa, Bemowo, Auto GT – umów się na wizytę.