FINANSOWANIE

LEASING

W Auto GT współpracujemy z najlepszymi funduszami leasingowymi w kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować leasing na preferencyjnych warunkach, a przedstawiane oferty zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów. Współpraca z doświadczonymi profesjonalistami gwarantuje pełną zgodność z obowiązującymi procedurami, a także dostępność najnowszych promocji i ofert specjalnych.

Do naszych zaufanych dostawców należą, między innymi, Europejski Fundusz Leasingowy, BNP Paribas czy Santander.

KREDYT

Jednym ze sposobów na pozyskanie wymarzonego samochodu jest skorzystanie z kredytu. W AutoGT współpracujemy z firmami oferującymi usługi kredytowe zarówno w przypadku aut nowych, jak i używanych. Klienci, którzy zdecydują się na tę formę finansowania mogą liczyć, między innymi, na wyjątkowo niskie oprocentowanie, ubezpieczenie kredytu, pakietowe ubezpieczenia pojazdu czy gwarancje bezpieczeństwa podczas spłaty kredytu

Finansowanie w AutoGT to:

  • Atrakcyjne finansowanie przez liderów na rynku kredytów samochodowych.
  • Korzystny leasing aut dla firm, także nowopowstałych.
  • Kredytowanie samochodów fabrycznie nowych i używanych.
  • Wyjazd kredytowanym autem przed uruchomieniem środków z banku.
  • Formalności załatwione na miejscu – sprawnie i elastycznie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

który pomoże dobrać najdogodniejszą dla Ciebie formę finansowania

Barbara CiemiorekDoradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych+48 512 599 149barbara.ciemiorek@autogt.pl
Małgorzata WziątekDoradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych+48 517 652 560malgorzata.wziatek@autogt.pl

UBEZPIECZENIA

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wyjątkowe pakiety komunikacyjne na zakupione auta – oczywiście w konkurencyjnych stawkach. Nasi pracownicy dbają o również o obsługę w zakresie wznawiania polis i ich wypowiadania.

Oferowane pakiety ubezpieczeniowe są skonstruowane tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakośc obsługi.

 

Nasz dział ubezpieczeń proponuje polisy wiodących firm ubezpieczeniowych na rynku, między innymi PZU, Hestia, Allianz, Warta, Generali.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubezpieczenia  majątkowe (mieszkania, domy, podróże).

 

Szczegóły u pracowników Działu!

Skontaktuj się z nami
Połczyńska 95
01-301 Warszawa
22 533 11 99