SPRZEDAŻ FLOTOWA

AutoGT wiodący dostawca flotowy aut Mitsubishi i Hyundai.

Posiadamy szeroką ofertę flotową przeznaczoną zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych firm oraz instytucji. Dostosowana od Państwa potrzeb oferta na zakup samochodów oraz ich późniejsza, kompleksowa obsługa techniczna przyczyni się do obniżenia kosztów obsługi flot samochodowych przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Auto GT szczyci się wykwalifikowanym personelem i nowoczesnym serwisem, który sprawnie przeprowadzi przeglądy i naprawy Państwa samochodów flotowych, również w zakresie likwidacji szkód i napraw blacharsko-lakierniczych oraz zapewni auto zastępcze na czas naprawy.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług finansowania oraz ubezpieczenia, obejmiemy programem flotowym obsługę serwisową pojazdów w całej Polsce wystawiając tylko jedną fakturę miesięcznie, jak również umożliwiając kontakt 24h na dobę i usługę door-to-door.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, a my pomożemy Ci profesjonalnie przeanalizować Twoje indywidualne potrzeby i przedstawimy Ci naszą ofertę.

Zachęcamy do kontaktu: flota@autogt.pl
Skontaktuj się z nami
Połczyńska 95
01-301 Warszawa
22 533 11 99